Lule Fokus

Shitet nga: muhamet dushi 14 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
eshte rreth 2 metra e gjate dhe ka tri deg nga saksia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim