Lule Per Ambient te hapur

Shitet nga: Flamuri 28 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes urgjent Lule Per ambient te hapur te interesuarit mund te kontaktojn ne nr.049226366
ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim