Lule Shqiponje

Shitet nga: ximi 07 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Shqiponje e lart perafersisht 2.5 metra e lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim