Lule lloe te ndyshme

Shitet nga: Igballe 10 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

664 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lule. Keni te gjithashtu.llojet e luleve per me.shum na kontaktoni ne numrin qe e shihni qmimi me.marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim