Lule shqiponje

Shitet nga: Lavdim 26 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim lulen shqiponje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim