Lule shum te bukra

Shitet nga: selim 17 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
shes dy lula shum te bukra siq po shifen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim