Lule te bukura per dhome

Shitet nga: Iliriana 05 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te fresketa me çmime shume te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim