Lule

Shitet nga: Nysret 17 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule:
1 Shqiponje,dhe 2 fikusa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim