Lule

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albion 11 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesss fikus holandeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim