Lulet Bimet

Shitet nga: Hamdi 28 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes dy lule te llojit Fikus .
Lulet kane trup te gjate dhe gjethe te medha gjithashtu.
Çmimi sipas Marreveshjes .
Te interesuarit le te lajmerohen ne tel ose viber :
+377 44 212 899
+386 49 407 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim