Orov per far

Shitet nga: Haxhija 27 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes far orovi per mbjellje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim