Shes Limoni

Shitet nga: Rrahimi 12 Tet 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
shes limani eahte shum i mire eshte me limona i ka 3 vjet esh shum shum i mir ju mipresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim