KOMOD E RE

Shitet nga: Rigon 20 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komod e re e ruajtur nga te gjitha anet eshte ne gjendje te shkelqyeshme te gjitha dyert i hapen dhe i mbyllen shum mir dhe nje televizor panasonic i cili punon shum mir nuk ka asnje defekt falas.Per qmim bisedojm edhe ne telefon.JU FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim