Komod

Shitet nga: komod 03 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per tv, dru masiv origjinal, osht ne gjendje perfekte vetem dy vege ju kan thyer siq shihet ne foto si dhe dy vrima qe po shihen jan per kablla te tv-se, komoda eshte e perdorur vetem 6 muaj, shitet komplet ne dy pjese 120 euro, por e shes edhe pjese pjese, pjesa e siperme 60 euro si dhe pjesa e poshtme 60 euro.garantoj per to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim