Komode per dhome te dites

Shitet nga: Xhafer 02 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komoda eshte shume moderne dhe kualitet. Eshte produkt i Lesnes dhe eshte blere ne vlere prej 1000 EUR.
Eshte e pershtattmshme per dhome te dites dhe ofron mundesi per mbjatjen e dekorimeve dhe librave shtese.
Kualiteti eshte i nivelit te larte dhe eshte shume e ruajtur. Nuk ka asnje demtim apo gervishtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim