Komodin per TV

Shitet nga: liridon 18 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komodinen per tv dhe gjera tjera qe i nevojiten nje shtepie ( gota.libra .fotografi.etj)
Eshte pothuajse e re mjaft pak e perdorur ..eshte funksionale ne te gjitha aspektet .
te gjitha dyert jan te perdorshme .
Per nje shtepi me kushte standarde eshte shum e bukur dhe e perdorshme .
mund te kontaktoni edhe ne viber +38649327080.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim