Komodin televizori, tavolin kompjuteri, tavolin ..

Shitet nga: salih tahiri 01 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komodin televizori, tavolin kompjuteri, tavolin buke, komodin per mbathje dhe komodin per mbathje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim