Komplet 3 2 1 dhe tavolin

Shitet nga: Dafina Rexha 23 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Komplet 3 2 dhe dy 1 me tavolin dhe 4 jastaka Shiten urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim