Pranojm Nje Vetur Kompenzim me mobilje Viber +37..

Shitet nga: fer-dizajn 10 Krr 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Pranoj nje vetur mercedes 220 viti2003-2005 ose golf 4 tdi viti 2003 me ose pa dogan Kompenzim me Mobilje si Kuzhina Dhoma Fjetje ulse per sallon 1.2.3 etj mund te k9ntaktoni ne 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe ne Viber +377 44 799 989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim