Shiten tavolinat dhe komoda e tv

Shitet nga: Xhevrije 16 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Jane perdorur vetem 6 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim