Televizor dhe komod

Shitet nga: fidan 21 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten televiz dhe komod bashk me qmim 120 euro televizori osht ne gjendje te rregullt si dhe komoda osht e tera dru me qelsa komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim