Tv komoda LONDON

Shitet nga: Luan Rashica 06 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Punojm te gjitha llojet e moblieve, si:
Tv komoda,
tavolina,
trepezaria,
Kuzhina,
dhoma te fjetjes etj.
Si dhe riparojm te gjitha llojet e mobileve: karrika, fotele, dhoma te fjetjes, separea, ganitura etj
Mund te na kontaktoni dhe ne viber +37744173911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim