Vitrinë

Shitet nga: Shyqyri 19 Pri 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet Vitrina ne gjendje shum te mire , e ruajtur

E nxen televizionin deri ne 46 inch , si dhe ka drita per zbukurim

Dimensionet i ka

Nalt : 186
Gjon 180
Gjer: 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim