Dhoma e fjetjes

Shitet nga: Bujar 21 Gsh 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma eshte shume e ruajtun dhe gjendje shume te mire
Dyshekun e ka dormeo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim