Dhoma te fjetjes dhoma per femi

Shitet nga: uka 05 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm dhoma fjetje dhoma gjumi para doma komoda pet tv tj si dhe bajm montimin e transportin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim