Dhome e fjetjes

Shitet nga: Bujari 20 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet Krevati dhe komoda per dhome te fjetjes.
Komoda dhe krevati jane shum te rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim