Kauqa

Shitet nga: kauqat 19 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
jan tre kauqa dhe rreth ne gjendje te rregullt me gersher presim bleres serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim