Shiten Mobilje urgjent

Shitet nga: Xhevat Mustafa 01 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten mobije per dhome te gjumit, shume praktike dhe funksionale, shtreter 3,2,1 te gjithe shtrihen dhe jane ne gjendje te rregull, dhe regalli gjithashtu eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi:
Shtretrit- 3,2,1 200 Euro
Regalli- 100 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim