punime nga druri Beshika per femi

Shitet nga: Nexhat Hasani 13 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Punojm Beshika me porosi me shumic dhe pakic me qmime te volitshme duke fillu nga 17 euro deri 30 varsisht nga modeli me shumic bejm shitje ne gjith Kosovën
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim