..Dyer dhomash VIZITONI VEBFAQEN TON www.unikat..

Shitet nga: naim hyseni 27 Krr 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
fabrika e mobilijeve vllezrerit hyseni vushtrri
osht biznes mobilerik i cili ne vazhdimsi po deshmohet me cilsi suksese dhe kualitetet te veta.
Fabrika jon ju ofron komoditet dhe rehati per shtepin tuaj

ofertat o fabrikes son
1.dyer klasike dhe moderne te kualitetit te lart
2. kuzhin klasike deri te moderneja
3.tavolina tyezarie dhe tavolina mesi
4.dhoma xhumi per femij dhe te rritur
5.vitrina - komodina
6.paradhoma -pllakara

njiherit miret me interiorin e lokaleve dhe hoteleve shtepive dhe banesave

telefon 044 240 725
049 564 753
IMELI unikat_2011@hotmail.comper te xhitja kto mbaj garancion 3es vjeqar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim