Kuzhina moderrne

Shitet nga: mobileria uka dizain 05 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes dyr dritare shkall kuzhina etj si dhe bojm montimin e transportin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim