Kuzhina

Shitet nga: Alban 07 Nën 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes Kuzhinen Pak te Perdorur dhe ësht ne gjendje shum te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim