Punoj kuzhina sipas porosis

Shitet nga: mobileria uka dizain 27 Jan 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina sipas porosis montimi dhe transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim