Punojm kuzhina

Shitet nga: Avdushi 05 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Punojm kuzhina si pas porosis montimi dhe transporti gratis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim