tavolin dhe dollapa te kuzhines

Shitet nga: mentor 19 Tet 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet tavolina dhe dollapat te kuzhines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim