1 , 2 dhe 3

Shitet nga: Ramadan 28 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Kush ësht i interesuar le te Kontaktoj ne Numrin

049564318

044933819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim