Kompleti, Tresh-dysh-njesh

Shitet nga: Gazi 07 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet Kompleti, tresh-dysh-njesh. Kompleti eshte i prodhuesit Simpo. Eshte blere ne Ferizaj para dy viteve e gjysme, per 760 euro, dhe shitet per 310 euro. Treshi shtrihet dhe ka nje jogi standard me nje baze ortopedike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim