Mobilje per sallon

Shitet nga: Agron Neziri 28 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

243 EUR   270 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje per sallon ne gjendje te mir jane nje 3 nje 2 dhe nje fotele treshi eshte qe shtrihet per te fjetur.

Viber +377 44 427 496
049 41 41 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim