Bejm Ngjyrosjen:

Shitet nga: Sallahi 27 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
*Trapezari-Tavolina (Ngjyra : Mat & Vizllim-Shkelqim)
*Dyer te Drunit (Te gjtha ngjyra)
*Kuzhina (Te Gjtha ngjyrat:Rrall,Mat &Me Vizllim-shkelqim)
*Dhoma Gjumi (Te gjtha njyrat)
Dhe shum sherbime te tjera.
Numri kontaktues : 049-685-771 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim