Dy tresha dhe nji dysh.per dhom te pritjes

Shitet nga: l.k. 28 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
shiten dy tresha dhe nji dysh treshst shtrihen dyshi jo qmimi fillon me 300 euro taani kut te jet.kysmet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim