Fidan

Shitet nga: Fidi 28 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Punojm kauqa me porosi dhe bëjm riparimin e kauqave te vjeter po ashtu bejm riparim te karrigave shtrengimin ngjyrosjen dhe veshjen nr kontaktus 049-593-532 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim