Ganiture dy 3-sha(shtrihen), nje 2-sh, nje fotel..

Shitet nga: Jakup 26 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
#3-shat shtrihen per fjetje,
#Jane shume te ruajtur,
#Per informata me te hollesishme na kontakto ne numrin e telefonit te pershkruar me lartë ose ne e-mail adresën e dhënë.
#Gjithsej janë 2 tresha; 1 dysh; 1 njësh (fotele) dhe qoshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim