Komod

Shitet nga: Avniu 11 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Komod komplet nga druri...komoda eshte komplet dhe shkon njera mbi tjetren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim