Komod

Shitet nga: Fatmir 20 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjent e shes regallin shum ne gjendje te mir dhe te rujtne e shes per shkak se kam ble mobile te tjera komoda osht nga druri gjatsia 2metra gjersia 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim