Komodin

Shitet nga: Xxc 04 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda shum lir dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim