Komodin

Shitet nga: Xxxx 23 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda shum e rujtme dhe shum lir blersit serioz let lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim