Krevatat , 2 tresha , 2 dysha dhe qoshi

Shitet nga: Elfat 23 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten krevatat , 2 tresha , 2 dysha dhe qoshi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim