Mindera

Shitet nga: Xxxx 07 Dhj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Dmth 2 tresha dy vazhduse dhe nje qosh jan ne gjendje shum te mir qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim