Mobile

Shitet nga: aaa 03 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile të përdorura.Mobilet jan 3-2-1 dhe shtrihen.Për më shumë info kontaktoni ne numrin:044-747-439.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim