Mobilje

Shitet nga: Bylent 25 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat dy treshe dhe nje fotele.
Kauqat jane te perdorura,shtrihen dhe jane te ruajtura.
Per me shum informata kontaktoni nr. e telefonit 044411157.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim